Loading

Zarząd

Szymon Bzoma (SZB) - PREZES (drugi w historii). Człowiek orkiestra, nie dość, że doktor to jeszcze inżynier; silny w słowie pisanym i mówionym, postrach ekologicznych przekręciarzy, spec od kormoranów, hobbistycznie - czołowy ptasi żyłkarz w kraju. Globtroter przemierzający kontynenty w pogoni za zestawem wszystkich gatunków mew a także żądny wrażeń armator kapryśnego Turkana. Prywatnie - bardzo zabiegany ojciec i miłośnik wszystkiego co żywe i lata.

szymon

Cezary Wójcik (CWJ) - obecnie WICEPREZES! Duszą związany z Wisłą, która kiedyś wyniosła go z przydęblińskich łęgów na nadbałtycką plażę (którą zresztą umiłował), nadworny malarz Kulinga, zawodowo - orędownik i piewca teorii ewolucji w polskiej szkole. Czasem coś złapie i nie są to tylko mazurki i grubodzioby.

cezary

Piotr Nagórski (PNG) - CZŁONEK ZARZĄDU. Nasz Kulingowy Leonardo da Vinci:) - wynalazca, rysownik, konstruktor, autor wielu urządzeń, których przeznaczenie w większości udało się odgadnąć. Człowiek postępu i techniki rodem ze Świecia (których to już na Kulingu, trudno zliczyć 🙂

PNG

Andrzej Kośmicki (AKS) - SKARBNIK. Już nie taki młody, ba! Nawet ojciec! Związany od dawna z Kulingiem i wieloma różnymi instutucjami. Magister biologii UG, znany w świecie ptaków jako Mikrus. Ciągle w pogoni za rzadkościami.

Mikry

Kuba Typiak (JTP) - SEKRETARZ ZARZĄDU. Znany w regionie filmowiec, bloger, wędkarz, edukator, producent budek i wszelkich drewnianych M2 dla skrzydlatych przyjaciół. Innymi słowy człowiek orkiestra z głową pełną pomysłów. Pierwszy turkan 2011.

typiak

                   Do pobraniastatut Kulinga 

 

       

 

     

       


       

Skład komisji rewizyjnej

       

Piotr Rydzkowski (PRD) - Jak na rdzennego Kulingowca przystało -rodem z Gdańska. Duchowo związany z Borami Tucholskimi, obecnie wykorzystując ksywkę "Rydzu" podkopuje znane toruńskie imperium, zlatując czasem nad Bałtyk i Wisłę, by odświeżyć organizm jodem, kulingowską atmosferą i łykiem Specjala.

 

           piotr