Loading

Zarząd

                   Do pobrania – statut Kulinga 

Szymon Bzoma (SZB) – PREZES (drugi w historii). Człowiek orkiestra, nie dość, że doktor to jeszcze inżynier; silny w słowie pisanym i mówionym, postrach ekologicznych przekręciarzy, spec od kormoranów, hobbistycznie – czołowy ptasi żyłkarz w kraju. Globtroter przemierzający kontynenty w pogoni za zestawem wszystkich gatunków mew a także żądny wrażeń armator kapryśnego Turkana. Prywatnie – bardzo zabiegany ojciec i miłośnik wszystkiego co żywe i lata.

Cezary Wójcik (CWJ) – obecnie WICEPREZES! Duszą związany z Wisłą, która kiedyś wyniosła go z przydęblińskich łęgów na nadbałtycką plażę (którą zresztą umiłował), nadworny malarz Kulinga, zawodowo – orędownik i piewca teorii ewolucji w polskiej szkole. Czasem coś złapie i nie są to tylko mazurki i grubodzioby.

 

Piotr Nagórski (PNG) – CZŁONEK ZARZĄDU. Nasz Kulingowy Leonardo da Vinci:) – wynalazca, rysownik, konstruktor, autor wielu urządzeń, których przeznaczenie w większości udało się odgadnąć. Człowiek postępu i techniki rodem ze Świecia (których to już na Kulingu, trudno zliczyć :)                    

PNG

Andrzej Kośmicki (AKS) – SKARBNIK. Już nie taki młody, ba! Nawet ojciec! Związany od dawna z Kulingiem i wieloma różnymi instutucjami. Magister biologii UG, znany w świecie ptaków jako Mikrus. Ciągle w pogoni za rzadkościami.   

14232392_942856749174823_6637251494426513222_n

 

 

 

Kuba Typiak (JTP) – SEKRETARZ ZARZĄDU. Znany w regionie filmowiec, bloger, wędkarz, edukator, producent budek i wszelkich drewnianych M2 dla skrzydlatych przyjaciół. Innymi słowy człowiek orkiestra z głową pełną pomysłów. Pierwszy turkan 2011.          

386327_279002875469620_1668273830_n

Skład komisji rewizyjnej

Piotr Rydzkowski (PRD) – Jak na rdzennego Kulingowca przystało -rodem z Gdańska. Duchowo związany z Borami Tucholskimi, obecnie wykorzystując ksywkę „Rydzu” podkopuje znane toruńskie imperium, zlatując czasem nad Bałtyk i Wisłę, by odświeżyć organizm jodem, kulingowską atmosferą i łykiem Specjala.

 

           piotr